Очищення влади

Повідомлення про початок проходження перевірки у Територіальній державній інспекції з питань праці у Рівненській області

Перевірка працівників Управління Держпраці у Рівненській області по Закону України “Про очищення влади”

21 січня 2022 року призначено

КУХАР Людмилу Іванівну на посаду головного державного інспектора сектору експертизи умов праці (довідка).

01 листопада 2021 року призначено

ОДНОЛЬКО Юлію Василівну на посаду головного спеціаліста відділу документального забезпечення та контролю (заявависновок).

01 вересня 2021 року призначено

ТРОФИМЧУК Юлію Анатоліївну на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектору юридичного забезпечення (заява,  висновок).

15 липня 2021 року призначено

ВАЛЕНТЮК Олесю Віталіївну на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектору юридичного забезпечення (заявависновок).

12 травня 2021 року призначено

ПАСТУШОК Анжелу Олександрівну на посаду головного державного інспектора сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю (заява, висновок).

12 травня 2021 року призначено

БАГЛИК Ольгу Петрівну на посаду провідного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (довідка).

12 травня 2021 року призначено

КОВАЛЬОВУ Катерину Юріївну, головного спеціаліста-юрисконсульта сектору юридичного забезпечення (заява, висновок, звільнено за угодою сторін п. 2 ст. 86 ЗУ “Про державну службу” 30.06.2021).

11 вересня 2020 року розпочато перевірку щодо  

СВИРИДИ Іванни Юріївни, головного спеціаліста відділу документального забезпечення та контролю. (заявадекларація ).

03 вересня 2020 року розпочато перевірку щодо  

СТАДНИК Інни Володимирівни, провідного державного інспектора відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг. (заявадекларація ).

03 лютого 2020 року призначено 

МАНУЙЛИК  Мирославу Петрівну на посаду головний спеціаліст відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. (заява, декларація ).

13 січня 2020 року призначено 

ОПАНАСЮК  Олену Олександрівну на посаду головний спеціаліст відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг. (заява , довідка, декларація ).

01 листопада 2019 року призначено 

МАКСІМЦЕВУ Олену Іванівну на посадуголовний державний інспектор відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (довідка ).

02 жовтня 2019 року призначено

КУР’ЯТА Олександра Анатолійович на посаду головного державного інспектора відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду (довідка).

06 листопада 2018 року призначено

ДУЛЯНИЦЬКОГО Тараса Вікторовича на посаду головного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (довідка).

                                                                 03 вересня 2018 року призначено
МАРЧУКА Василя Яковича на посаду головного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (довідка).

27 серпня 2018 року розпочато перевірку щодо

ПРОВАЛЬЧУКА Володимира Миколайовича, головного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (заява, декларація, довідка)

15 серпня 2018 року розпочато перевірку щодо

КАСТИРІНА Євгена Вікторовича, завідувача господарства відділу бухгалтерського обліку і фінансово-господарського забезпечення (заява, декларація, довідка).

06 серпня 2018 року розпочато перевірку щодо

МАТКА Миколи Володимировича, головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС (заява, декларація, довідка)

02 липня 2018 року призначено

КУХАРЕЦЬ Марію Василівну на посаду головного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (довідка).

18 червня 2018 року

розпочато перевірку щодо КОНДРАЧУК Оксани Василівни, головного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (заява, декларація, довідка);

– призначено ГОЛОСА Сергія Михайловича на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектору юридичного забезпечення (довідка).

21 травня 2018 року розпочато перевірку щодо

 ШЕВЧУК Тетяни Анатоліївни, головного спеціаліста відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (заява, декларація, довідка)