Версія для людей з вадами зору

Перевірка працівників Управління Держпраці у Рівненській області по Закону України “Про очищення влади”

18.08.2015

1.Терещук-Марчук В.Т. – призначено на посаду головного спеціаліста (довідка)

03.09.2015

1. Розпочато перевірку щодо Сільмана Андрія Антоновича – завідувача сектору господарського та інформаційного забезпечення (заявадеклараціядовідка)

2. Розпочато перевірку щодо Панасюка Сергія Васильовича – головного державного інспектора відділу з питань додержання законадавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (заявадекларація, звільнено по п. 1 ст. 36 КЗпПУ 31.03.2016)

3. Розпочато перевірку щодо Порученка Маряна Ігоровича – головного спеціаліста взаємодії зі ЗМІ, міжнародних взязків та з питань Євроінтеграції (заявадекларація, звільнено по п. 1 ст. 36 КЗпПУ 10.02.2016)

4. Розпочато перевірку щодо Пилипаки Оксани Миколаївни – головного спеціаліста сектору документального забезпечення та контролю (заявадекларація, довідка)

5. Розпочато перевірку щодо Кобзаренко Людмили Григорівни – головного спеціаліста сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації (заявадеклараціядовідка)

6. Розпочато перевірку щодо Тимкіної Оксани Леонідівни – головного спеціаліста організаційно-аналітичного забезпечення (заявадеклараціядовідка)

 15.09.2015

1. Розпочато перевірку щодо Корнійчук Інни Ярославівни – головного державного інспектора Управління Держпраці у Рівненській області (заявадекларація, звільнено по п. 1 ст. 36 КЗпПУ 05.04.2016)

 01.10.2015

01 жовтня 2015 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

1. ПІДРУЧНОЇ Ірини Петрівни, головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення (заявадекларація, довідка)

2. ГОРЕЦЬКОГО Володимира Ананійовича, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку (заявадекларація, довідка)

3. ГРАБОВСЬКОГО Валерія Петровича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки (заявадеклараціядовідка)

4. ДЕРМАНСЬКОГО Валерія Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку (заявадеклараціядовідка)

5. ДРУГАКА Сергія Олександровича, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку (заявадекларація, довідка)

6. ЖУКОВСЬКОЇ Ольги Володимирівни, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки (заявадекларація, довідка)

7. КАРМАНЮКА Валерія Миколайовича, головного державного інспектора сектору нагляду в АПК та СКС (заявадеклараціядовідкадекларація(уточнена))

8. КОРЧУКА Віталія Миколайовича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки (заявадекларація, довідка)

9. КОРЧУКА Олександра Миколайовича, головного державного інспектора сектору нагляду в АПК та СКС (заявадекларація, звільнено за згодою сторін п. 2 ст. 86 ЗУ “Про державну службу” 04.07.2016)

10. КРАСНОЛЮБИ Миколи Андрійовича, завідувача сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму (заявадекларація, довідка)

11. КРОКА Валентини Леонтіївни, головного бухгалтера – завідувача сектору бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення (заявадеклараціядовідка)

12. КУЛІША Василя Васильовича, головного державного інспектора сектору гірничого нагляду (заявадеклараціядовідка)

13. МАТКА Віталія Васильовича, головного державного інспектора сектору нагляду в машинобудуванні та енергетиці (заявадекларація, довідка)

14. НЕВІРКОВЦЯ Олександра Вікторовича, головного державного інспектора відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку (заявадеклараціядовідка)

15. НЕКА Миколи Сергійовича, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки (заявадекларація, довідка)

16. НІМЧУК Оксани Петрівни, головного державного інспектора сектору гірничого нагляду (заявадекларація, довідка)

17. СИТНИКА Володимира Івановича, завідувача сектору нагляду в АПК та СКС (заявадекларація, довідка)

18. ПЄЧНІКОВОЇ Наталії Валентинівни, завідувача сектору персоналу (заявадекларація, довідка)

19. ТОКАРЕЦЬ Наталії Сергіївни, начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки (заявадекларація, довідка)

20. ТОКУНОВА Івана Анатолійовича, головного державного інспектора сектору нагляду в АПК та СКС (заявадеклараціядовідка)

21. ШЕВЧЕНКО Наталії Іванівни, завідувача сектору документального забезпечення та контролю (заявадекларація, довідка)

22. ШЕВЧУК Любові Петрівни, головного спеціаліста сектору персоналу (заявадеклараціядовідка)

 16.10.2015

16 жовтня 2015 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

1.ХИЛЕВСЬКОГО Віктора Володимировича, головного державного інспектора з охорони праці (заявадеклараціядекларація(уточнена), довідка)

2.КОЗЛЮК Ірини Степанівни, головного державного інспектора з охорони праці (заявадекларація, довідка)

 01.12.2015 

01 грудня 2015 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.БІЛОВОЛА Олександра Миколайовича, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (заявадекларація, довідка)

2.ГНАТЮК Софії Володимирівни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. (заявадекларація, довідка)

 04.12.2015

04 грудня 2015 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.ДУДКИ Валентина Федоровича, старшого інспектора відділу з питань гігієни праці(заявадеклараціядовідка)

2.ПРИДОУС Марії Миколаївни, старшого інспектора відділу з питань гігієни праці.(заявадекларація, звільнено по п. 1 ст. 40 КЗпП України 01.08.2016)

17.12.2015

Нікітчук Ольгу Миколаївну – призначено на посаду головного спеціаліста довідка

14.04.2016

14 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.СТЕЛЬМАЩУК Світлани Федотівни, головного спеціаліста відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків на виробництві (заявадекларація, довідка)

19.04.2016

19 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.ШВЕЦЬ Володимира Васильовича, головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС (заявадекларація, довідка)

26.04.2016

 26 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.ТХОРА Андрія Анатолійовича, головного державного інспектора сектору експертизи умов праці (заява, декларація довідка)

19.08.2016

19 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

1.    КОРНІЙЧУК Інни Ярославівни, яка претендує на заміщення посади державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС (заявадеклараціядовідка)

2.    НАГОРНОЇ Світлани Степанівни, яка претендує на заміщення посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і фінансово-господарського забезпечення (заявадеклараціядовідка)

3.    ЧЕРНАЧУК-СЕМЕНИШИНОЇ Олени Володимирівни, яка претендує на заміщення посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і фінансово-господарського забезпечення (заявадеклараціядовідка)

22.08.2016

22 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо

1. КОЗАЧКА Сергія Євгенійовича, який претендує на заміщення посади державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг (заявадеклараціядовідка)

01.09.2016

1. Мальованчик Лариса Володимирівна-  призначено на посаду головного спеціаліста сектору персоналу довідка

04.10.2016

1.Габінет Інну Олександрівну – призначено на посаду головного державного інспектора у відділ нагляду в АПК та СКС довідка

28.10.2016

28 жовтня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевірки щодо:

1. МАРТИНЮКА Костянтина Ігоровича – претендента на посаду головного державного інспектора відділу нагляду у промисловості (заявадекларація, довідка)

2. ІВАЩУКА Олександра Миколайовича – претендента на посаду головного державного інспектора відділу нагляду у промисловості (заявадеклараціядовідка)

3. ТКАЧУК Тетяни Валеріївни – лікаря з гігієни праці відділу з питань праці (заявадекларація, довідка)

08.11.2016

08 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевіркки щодо:

1. УДОВИЧЕНКА Віталія Григоровича – претендента на посаду головного державного інспектора сектору експертизи умов праці (заявадеклараціядовідка)

12.12.2016

12 грудня 2016 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевіркки щодо:

1.ЖАРСЬКОЇ Катерини Ігорівни – претендента на посаду головного спеціаліста сектору документального забезпечення та контролю  (заявадекларація, довідка)

2.ЛИТВИНА Василя Андрійовича – претендента на посаду головного державного інспектора відділу з питань праці (заявадекларація, довідка)

16.12.2016

Савчук Юрій Володимирович – призначено на посаду головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. довідка

29.03.2017

Логвіся Миколу Всеволодовича – призначено на посаду лікаря з гігієни праці. довідка

26.04.2017

ПОКЛАДНЬОВУ Ольгу Валентинівну – призначено на посаду головного спеціаліста сектору персоналу. довідка

24.05.2017

24 травня 2017 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевіркки щодо:

1.ДАЦЮК Мирослави Валентинівни – претендента на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектору юридичного забезпечення Управління  (заявадекларація, довідка)

01.06.2017

КРАВЧУК Оксану Володимирівну – призначено на посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і фінансово-господарського забезпечення (довідка)

18.09.2017

18 вересня 2017 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області розпочато проведення перевіркки щодо:

САМСОНЮКА Юрія Павловича –  призначено на посаду завідувача господарства відділу бухгалтерського обліку і фінансово-господарського забезпечення Управління (заявадеклараціядовідка)

27.11.2017

ГУМЕНЮК Мирославу Василівну – призначено на посаду головного державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів довідка

02.01.2018

НЕЧИПОРУК Людмилу Василівну – призначено на посаду головного спеціаліста відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг (заявадеклараціядовідка)

01.06.2018

  МИРОНЮК Наталію Олександрівну – призначено на посаду головного державного інспектора сектору експертизи умов праці (довідка)

04.06.2018

  ШЕВЧУК Татяну Анатоліївну –  призначено на посаду головного спеціаліста відділу  з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (заява, декларація, довідка)

Поділитися...