1111
Головна

Розділ: Громадянам

Чи мають право на перерви для обігріву працівники, які виконують роботу на відкритому повітрі чи в неопалювальних приміщеннях в холодний період року?

6.01.2017

У Кодексі законів про працю України встановлено, що роботодавець зобов’язаний надавати працівникам, які виконують роботу під час морозів на відкритому […]

images

У календарному році щорічну відпустку хочу використати частинами. Чи зможу отримати матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні кожної із частин основної щорічної відпустки?

19.09.2016

У календарному році щорічну відпустку хочу використати частинами. Чи зможу отримати матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні кожної із частин […]

Працівника попереджено про зміну істотних умов праці. Яким чином встановити, чи дійсно відбулася зміна в організації виробництва і праці на підприємстві ?

12.07.2016

Частиною третьою статті 32 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) встановлено, що у зв’язку із змінами в організації […]

Працівника попереджено про зміну істотних умов праці. Яким чином встановити, чи дійсно відбулася зміна в організації виробництва і праці на підприємстві ?

12.07.2016

Частиною третьою статті 32 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) встановлено, що у зв’язку із змінами в організації […]

$

Управління Держпраці у Рівненській області
м. Рівне, вул. Лермонтова,7, тел. (0362) 63-60-70