Версія для людей з вадами зору

Безпека на будівництві

Інформаційно-консультативний семінар щодо організації безпечного виконання будівельно-монтажних робіт відбувся в Управлінні Держпраці у Рівненській області. Учасники заходу – керівники підприємств будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області, фізичні особи – підприємці. P1180669Тематика заходу нині надзвичайно актуальна, адже із настанням весни активність будівельних робіт значно збільшується.
Про створення (СУОП) комплексної системи профілактики небезпечних ситуацій, що виникають у процесі виконання будівельних робіт, попередження та мінімізація виробничих небезпек розповів начальник відділу нагляду у промисловості Управління Іван Онищук. Він загострив увагу присутніх на загальних вимогах до організації безпечного виконання будівельно-монтажних робіт на будівельних майданчиках.
Важлива для підприємств, що працюють у будівництві, й інформація про зміни в законодавстві у сфері містобудівної діяльності. Новації роз’яснив на семінарі заступник начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Сергій Рижук.
В інформативній складовій заходу організатори ефективно поєднали тематичні напрями не лише охорони праці, а й трудового законодавства. Про зміни, які стосуються правових аспектів трудових відносин докладно розповіла будівельникам заступник начальника Управління Наталія Карп’юк.

image_pdfimage_print
Поділитися...