Скловиробників ПрАТ «Вераллія Україна» проконсультували стосовно заходів збереження виробничих будівель

           З консультативною допомогою завітали до підприємства-скловиробника ПрАТ «Вераллія Україна» посадовці Управління Держпраці у Рівненській області.

       Враховуючи суттєві кадрові зміни в службі охорони праці, керівники та відповідальні за безпековий напрям підприємства спільно з фахівцями Управління проаналізували виконання попередньо виданих приписів та визначили пріоритети у профільній роботі.

Начальник відділу нагляду у будівництві та котлонагляду Управління Іван Онищук наголосив керівникам структурних підрозділів на дотриманні вимог законодавства стосовно:

  • дотримання технологічних процесів при експлуатації виробничого устаткування, машин та механізмів;
  • обов’язковості проведення технічних оглядів та експертних обстежень виробничого обладнання, машин, механізмів, які експлуатують на підприємстві;
  • виконання робіт з підвищеною небезпекою з видачею наряд-допуску, із зазначення заходів з безпечного виконання робіт;
  • ведення робіт за проектами виконання робіт або технологічними картами;
  • допуску до виконання робіт з підвищеною небезпекою на території діючого підприємства тільки тих підрядних організацій, які мають відповідні дозвільні документи;
  • координування заходів, спрямованих на дотримання підрядниками і фізичними особами Мінімальних вимог, плану з охорони праці та нормативно-правових актів.

        У зв’язку з випадками аварійних ситуацій, пов’язаних з руйнуванням будівель, посадовці наголосили керівництву підприємства на заходах збереження виробничих будівель і споруд шляхом належного догляду за ними, своєчасному і якісному проведенню їх ремонту.

            Учасники семінару опрацювали вимоги «Правил техніки безпеки і виробничої санітарії в промисловості будівельних  матеріалів. Частина 1», «Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт», «Вимоги безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками» та  інші нормативно-правові акти з охорони праці.

Більше рекомендацій стосовно безпеки праці в умовах війни – на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

Поділитися...