Газовикам Здолбунівського відділення «Рівнегазу» наголосили на щозмінній перевірці обладнання

     Технічну консультацію працівникам Здолбунівського відділення АТ «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» надали посадовці Управління Держпраці у Рівненській області.

Головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого Ольга Жуковська зосередила увагу присутніх на дотриманні вимог безпеки під час експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки та робіт підвищеної небезпеки у газовому господарстві.

Зокрема, посадовиця наголосила, що з метою виявлення несправностей технологічного обладнання системи газопостачання та своєчасного їх усунення обслуговуючий персонал повинен щозміни перевіряти технологічне обладнання, газопроводи, запобіжну арматуру, електрообладнання, вентиляційні системи, засоби вимірювань, протиаварійний захист, блокування і сигналізацію на вибухопожежонебезпечних об’єктах тощо.

Під час консультації були окреслені питання періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та забезпечення у необхідній кількості засобів індивідуального захисту та правильного їх використання.

Більше рекомендацій – на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

  
Поділитися...