На Рівненщині активізують взаємодію Управління Держпраці та відділення Національної служби посередництва і примирення

Про активізацію взаємодії йшлося на робочій зустрічі посадовців Управління Держпраці та відділення Національної служби посередництва і примирення у Рівненській області. Начальник відділення Тетяна Фокіна та начальник відділу праці Управління Юрій Морозюк обговорили спільні заходи, які направлені на реалізацію вимог Законів України «Про порядок вирішення колективних трудових  спорів (конфліктів)», «Про соціальний діалог в Україні», законодавства про працю України, інших законодавчих та нормативно-правових актів.

Юрій Морозюк зазначив, що у період дії воєнного стану інспектори праці  консультують роботодавців з питань: додержання вимог Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»; законності припинення трудових договорів тощо. Посадовець поінформував про роз’яснювальну роботу в межах кампанії з легалізації праці «Виходь на світло».

В свою чергу Тетяна Фокіна поінформувала про результати роботи Відділення  за січень-серпень 2022 року, вжиті Відділенням заходи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню на підприємствах, в установах, організаціях Рівненщини, а також висвітлила питання розвитку соціального діалогу.

 За  підсумками зустрічі визначено перспективи подальшої співпраці щодо забезпечення дотримання законодавства про працю, сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях Рівненської області.

Поділитися...