ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ: Чи може роботодавець оскаржити припис про усунення порушень законодавства про працю при призупиненні дії трудового договору?

✅ Так, може. Припис про усунення виявлених порушень при призупиненні дії трудового договору може бути оскаржений роботодавцем до суду протягом 10 календарних днів (частина третя статті 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»).

Поділитися...