У Рівному будівельникам торгово-офісного центру допомогли виявити порушення безпеки праці

У Рівному на будівництві торгово-офісного центру з автосалоном та торгового павільйону побували з консультативною допомогою посадовці Управління Держпраці у Рівненській області. Превенція за участі керівників двох будівельних підприємств та головних спеціалістів стосувалася безпеки праці та трудового законодавства.

Першочергово керівники будівельних робіт ознайомили представників Управління з технічною документацією та показали будівельний майданчик. Начальник відділу нагляду на будівництві та котлонагляду Іван Онищук звернув увагу підрядників на певні відхилення від норм безпеки праці. Реагування було оперативним – вказані порушення на будмайданчику зразу почали усувати. Зокрема, всі працівники були ознайомлені з технологічними картами і проектом виконання робіт. Будівельники, які виконували роботу частково без ЗІЗ, одягнули належні засоби захисту.

Також посадовці наголосили на необхідності встановлення перед кожною електроустановкою комутуючих пристроїв, вилучення з експлуатації несправних вантажо-захоплювальних пристроїв, недопущення перебування працівників у зоні вантажно-розвантажувальних робіт тощо.

У діалозі на робочому місці будівельники та посадовці проаналізували особливості роботи на даному об’єкті і присутні ризики, переваги задекларованої праці та консультативні можливості порталу Держпраці https://pratsia.in.ua.

Посадовці та керівники будівництва домовилися про подальший консультативний супровід.

Поділитися...