Працівникам автогазозаправної станції роз’яснили, як безпечно працювати в умовах воєнного часу

Семінар в рамках консультативної допомоги для працівників автогазозаправної станції провели посадовці Управління Держпраці у Рівненській області.

Головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Управління Валерій Грабовський звернув увагу присутніх на дотриманні вимог безпеки під час експлуатації об’єктів на автомобільних газозаправних станціях. Зокрема, посадовець наголосив, що відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, виробничі процеси, технічний стан технологічного обладнання, електрообладнання, газопроводів, вентиляційних установок та інших споруд на АГЗС повинна забезпечуватися безперебійна робота та безпека працівників.

Працівники, які експлуатують та обслуговують обладнання, повинні з метою виявлення несправностей і своєчасного їх усунення щозміни перевіряти технологічне обладнання, газопроводи, запобіжну арматуру, електрообладнання, вентиляційні системи, засоби вимірювань, протиаварійний захист, блокування і сигналізацію вибухопожежонебезпечних виробництв.

Фахівець Управління надав технічну консультацію стосовно забезпечення у необхідній кількості та правильного використання засобів індивідуального захисту.

Посадовець поінформував про ризики незадекларованої праці та зазначив, що більше про трудове законодавство в умовах війни та рекомендації з безпеки праці містить консультативний портал Держпраці https://pratsia.in.ua/

Поділитися...