Виробника вапняно-силікатних матеріалів проконсультували з безпеки праці у воєнний час

Інформаційно-консультативний візит на підприємство, яке в області є одним з провідних у галузі промисловості будівельних матеріалів, здійснили посадовці Управління Держпраці у Рівненській області. Для упередження травматизму на виробництві вапняно-силікатних матеріалів вони провели семінар з керівниками виробничих служб та інженерно-технічним персоналом структурних підрозділів підприємства.

До учасників семінару було доведено основні вимоги «Правил техніки безпеки і виробничої санітарії в промисловості будівельних матеріалів», «Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт», «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та низки інших нормативних актів з охорони праці.

Посадовці ознайомили учасників семінару із змінами законодавства в сфері дозвільної діяльності у воєнний час, зокрема, внесеними до «Порядку видачі дозволів  на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

Представники Управління разом з відповідальними особами здійснили обхід території підприємства та наголосили на необхідності дотримання правил з електробезпеки, безпечної експлуатації виробничого обладнання та устатковання, здійсненні систематичного нагляду за утриманням та безпечною експлуатацією будівель та споруд, отриманні відповідних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, проведенні обов’язкових технічних оглядів, забезпеченні ведення робіт за проектами виконання робіт або технологічними картами, контролю додержання вимог безпеки працівниками.

Захід проведено в рамках  інформаційної кампанії «Україна працює». Більше рекомендацій з безпеки праці – на консультативному порталі Держпраці  https://pratsia.in.ua

Поділитися...