Кваліфікацію кадрів до опалювального сезону оцінили посадовці Управління Держпраці

Увійшла в активну фазу підготовка підприємств, установ, організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023. Особливо важливим у нинішніх умовах є винайдення шляхів забезпечення котелень альтернативними видами палива.

Одночасно з цією роботою необхідно навчати працівників, які будуть організовувати та обслуговувати тепломеханічне обладнання котелень.

Одним із закладів, які найбільше навчають працівників цього напряму є КЗ «Навчально-курсовий комбінат» РОР.

Участь у роботі комісій з кваліфікаційної атестації за професією «Кочегар котельні» «Оператор котельні» беруть представники Управління Держпраці у Рівненській області.

Перед початком екзамену посадовці обов’язково наголошують на вимогах безпеки та роз’яснюють основні ризики, які виникають під час роботи. Зокрема, у настанові майбутнім операторам та кочегарам начальник відділу нагляду у будівництві та котлонагляді Іван Онищук акцентував увагу на

діях персоналу в ситуаціях небезпеки, проаналізував обставини та причини нещасних випадків, які були в Україні.

Посадовець наголосив, що на початку професійного становлення потрібно досконало вивчити настанови заводів виготовлювачів, пройти відповідні стажування та перейняти досвід досвідчених працівників щоб стати кваліфікованим фахівцем.

Враховуючи, що серед студентів є ВПО, посадовці роз’яснюють ризики незадекларованої праці та надають контакти для отримання консультативної допомоги.

Більше дізнатися про безпеку праці та трудові відносини у воєнний час – на інформаційному порталі Держпраці www.pratsia.in.ua

Поділитися...