Два підприємства, що використовують нафтопродукти, проконсультовані з безпеки праці

Інформаційно-консультативну допомогу надали суб’єктам господарювання, що використовують небезпечні речовини – нафтопродукти, посадовці Управління Держпраці у Рівненській області.

На семінарах головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Управління Ольга Жуковська роз’яснила вимоги безпеки під час експлуатації, гарантованої безперебійної роботи технологічного обладнання нафтобази та безпеки працівників. Посадовець наголосила, що для виявлення несправностей обладнання і своєчасного їх усунення обслуговуючий персонал повинен щозміни перевіряти технологічне обладнання, трубопроводи, запобіжну арматуру, електрообладнання, засоби вимірювальної техніки тощо.

Працівникам було акцентовано на дотриманні вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт. Зокрема, всі роботи, в тому числі і газонебезпечні, які проводяться на вибухопожежонебезпечних об’єктах вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу. Була зосереджена увага на забезпеченні засобами індивідуального захисту згідно з галузевими нормами та впливі основних шкідливих факторів на робочих місцях під час використання, зберігання та реалізації нафтопродуктів.

Керівникам підприємств посадовиця роз’яснила про впровадження господарської діяльності у період воєнного стану на підставі подання до органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних послуг декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів.

На консультативних зустрічах були також окреслені ризики не задекларованої праці та мету інформаційної кампанії «Виходь на світло».

Більше рекомендацій для суб’єктів господарювання різних галузей – на інформаційному порталі Держпраці: www.pratsia.in.ua

Поділитися...