30 суб’єктам господарювання Держпраці та ДСНС роз’яснили, як експлуатувати об’єкти підвищеної небезпеки в умовах війни

Онлайн семінар із суб’єктами господарювання Рівненщини, які експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки, спільно провели начальник відділу нагляду на ОПН та гірничого нагляду Управління Держпраці у Рівненській області Наталія Токарець та начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС у Рівненській області Роман Дрига. Участь у заході взяли 30 суб’єктів господарювання.  

Наталія Токарець наголосила на вимогах безпеки в умовах воєнного стану під час експлуатації ОПН та виконання газонебезпечних робіт. Посадовиця роз’яснила законодавчі новації,  які відбулися у воєнний період.

Роман Дрига окреслив учасникам семінару вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки» та Методичні рекомендації щодо розроблення планів локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків.

Спікери відповіли на запитання учасників та рекомендували скористатися консультативним супроводом Управління Держпраці у Рівненській області.

Принагідно Наталія Токарець поінформувала про можливість отримати корисну інформацію на консультативному порталі Держпраці www.pratsia.in.ua

Поділитися...