Триває інформаційна кампанія з легалізації праці «Виходь на світло!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Саме тому, з 1 липня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

За два місяці інформаційної кампанії «Виходь на світло» посадовці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області провели роз’яснювальну роботу серед 2 124 роботодавців. Інформаційні візити та рейди відбувалися у різних населених пунктах Рівненщини незалежно від форми власності та виду діяльності суб’єкта господарювання.

Поінформовані про ризики нелегальної праці 4615 працівників. У результаті роз’яснень роботодавці задекларували трудові відносини з 393 працівниками.

Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua

Поділитися...