У Вараші підготовка до зими триває з консультативним супроводом фахівців Управління Держпраці

У комунальному підприємстві Вараша, що забезпечує функціонування критичної інфраструктури міста, побували з технічною консультацією посадовці Управління Держпраці у Рівненській області: начальники профільних відділів Іван Онищук та Олександр Іващук. Головний акцент зустрічі з керівництвом підприємства було згорблено на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 роки. Ці роботи потребують особливої уваги, адже нині, у воєнний час місто енергетиків знаходиться в близькому прикордонні з республікою білорусь, яка створює напружену ситуацію.

Після проведеної адміністративно-територіальної реформи на баланс підприємства було передано низку шкіл, об’єктів цивільної інфраструктури. Відповідно, здійснено невідкладні заходи, які потребують фінансування для приведення до задовільного стану будівель, споруд, навчання персоналу тощо. Учасники зустрічі проаналізували стан усунення недоліків, виявлених у минулих роках. Зокрема, у підготовці до опалювального сезону котелень, а в місті Вараш – готовності тепломеханічного обладнання до прийняття теплоносіїв від ВП «Рівненська АЕС».

Посадовці Управління застерегли від необдуманого планування великої кількості робіт у колодязях, земляних робіт у спекотний сезон. Необхідний гнучкий графік виконання таких планових робіт у більш прохолодний ранковий та вечірній час. Посадовці наголосили на необхідності ретельного планування та контролю заходів безпеки під час їх виконання.

Фахівці поінформували про зручність користування консультативним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua , де розміщені «Рекомендації: Як працювати безпечно»#Українапрацює

https://pratsia.in.ua
Поділитися...