Консультування задля безпечної роботи АЗС

Технічну консультацію надали суб’єкту господарювання, що має АЗС на території Рівненщини, посадовці територіального Управління Держпраці. Головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Валерій Грабовський наголосив на неухильності дотримання вимог безпеки праці у воєнний час, профілактики виробничого травматизму. Йшлося також про вплив основних шкідливих факторів на робочих місцях.

На зустрічі обговорили заходи попередження нещасних випадків на підприємствах нафтохімічної промисловості. Посадовець акцентував увагу на дотриманні вимог безпеки під час експлуатації АЗС та АГЗП та виконанні робіт підвищеної небезпеки, у тому числі газонебезпечних робіт.

На консультації роз’яснені основні вимоги Типової інструкції з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт НПАОП 0.00-5.11-85, Вимоги до роботодавців стосовно забезпечення безпечного виконання робіт у потенційно вибухонебезпечних середовищах НПАОП 0.00-7.12-13, Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу хімічних речовин НПАОП 0.00-8.11-12, Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників НПАОП 0.00-7.11-12, Вимоги безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками НПАОП 0.00-7.14-17.

Посадовець надав технічну консультацію з планово-попереджувальних робіт та перевірки справності автоматики.

Більше інформації з вимог безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки – на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/

Поділитися...