Вимоги безпечної експлуатації обладнання підвищеної небезпеки роз’яснили на виробництві тари з пластмас

Семінар з вимог безпеки праці провели з працівниками суб’єкта господарювання, що виробляє тару з пластмас, посадовці Управління Держпраці у Рівненській області. Головний державний інспектор відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки та гірничого нагляду Управління Валерій Грабовський наголосив на дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму. Акцент було зроблено на попередження нещасних випадків під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки на виробництвах тари з пластмас та вплив основних шкідливих факторів на робочих місцях.

 Учасники заходу обговорили  питання вжиття заходів відповідно до галузевих нормативних актів:  НПАОП 25.0-1.01-12 Правила охорони праці на об’єктах з переробки пластичних мас, НПАОП 25.0-1.04-13 Правила охорони праці на підприємствах з виробництвах пластмасових виробів, НПАОП 0.00-1.27-09 Правила з безпечної експлуатації систем вентиляції у хімічних виробництвах.

Посадовець надав підприємству технічну консультацію щодо планово-попереджувальних робіт та перевірки справності автоматики.

Поділитися...