У Рівному тривають роз’яснення, як розпізнати примусову працю

Як не потрапити у тенета примусової праці – поінформували понад 500 переселенців, що нині проживають у Рівному, інспектори Управління Держпраці у Рівненській області. Посадовці відвідали низку гуртожитків, де тимчасово знайшли прихисток люди, що втікли від жахіття війни.

Інспектори праці Управління Юрій Савчук та Наталія Миронюк розповіли, як не стати жертвою шахраїв під час пошуку роботи?  Адже, на жаль, існує високий ризик потрапляння громадян України в ситуацію торгівлі людьми з метою трудової експлуатації або до трудового рабства як всередині країни, так і за її межами.

Посадовці наголосили  на тому, що всі громадяни повинні бути обачними при пошуку роботи і дотримуватися правил безпеки. Для кращого засвоєння правил співрозмовники отримали те матичні буклети.

 Для отримання додаткової інформації про проблему торгівлі людьми, а також контакти організацій, які працюють у напрямі протидії торгівлі людьми, відвідайте сайт: https://stoptrafficking.org

Детальніше про правила безпечного працевлаштування за кордоном ви можете дізнатисяна сайті https://www.527.org.ua

Довідково. Заходи з попередження ризиків потрапляння у трудове рабство тривають на виконання окремого доручення Держпраці.

Поділитися...