Версія для людей з вадами зору

Учасники всеукраїнської відеоконференції Держпраці та АППУ ознайомилися з досвідом Рівненщини

За ініціативи Держпраці та Асоціації платників податків України у Києві відбулася всеукраїнська відеоконференція. Захід приурочено підписанню Меморандуму  про співробітництво та партнерство Державної служби України з питань праці та Асоціації платників податків України.

Участь у заході взяли представники Рівненщини – начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний та директор виконавчої дирекції ТВ АППУ в Рівненській області Лариса Садова

Саме Рівненщина стала піонером у документальному засвідченні намірів, планів та заходів співпраці органу контролю та громадської організації, що представляє інтереси широкого кола підприємців. У вересні було підписано Меморандум про співробітництво між Управлінням Держпраці у Рівненській області та територіальним відділенням Асоціації платників податків України в Рівненській області.

Юрій Наконечний розповів учасникам онлайн зустрічі, що метою Меморандуму є  координування дій у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи із залученням фахівців Управління до консультативних заходів, проведення навчання, спільних семінарів тощо. Також передбачено вдосконалення механізмів взаємодії у популяризації культури чесного конкурентного середовища.

Управління Держпраці та територіальне відділення Асоціації єдині у думці стосовно пріоритетності превентивної та інформаційної діяльності, подальшого врегулювання питань оптимізації та спрощення процедури проведення заходів державного контролю.

image_pdfimage_print
Поділитися...