Версія для людей з вадами зору

Вимоги безпечної експлуатації кисневих балонів роз’яснили в ЦМЛ Рівного

На Рівненщині триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з питань безпечної експлуатації кисневих балонів, систем централізованої подачі медичного кисню, кисневих станцій і систем трубопроводів із киснем закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Рівненській області Микола Логвісь побував із превенцією у Рівненській міській центральній лікарні. Він надав консультацію щодо безпечного використання кисню під час виконання робіт та запобігання настанню нещасних випадків у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженням або з підозрою на інфікування COVID-19, а також щодо безпечного використання апаратів штучної вентиляції легень.

Зокрема, Микола Логвісь поспілкувався з відповідальною посадовою особою лікарні Вікторією Колосюк і наголосив, що в процесі експлуатації трубопроводи кисню підлягають оперативному і періодичному контролю, гідравлічним або пневматичним випробуванням на міцність після ремонтів і переробок, пов’язаних із проведенням зварювальних робіт, а також перед пуском в експлуатацію трубопроводів, що були в законсервованому стані понад рік.

Наголошуємо! за безпечну експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки відповідальність несе роботодавець – керівник мед закладу.

image_pdfimage_print
Поділитися...