Версія для людей з вадами зору

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався  у відділенні поштового зв’язку «Рівне-2» ТОВ «Автолюкс Глобал Пост»

Комісією, утвореною наказом Управління Держпраці у Рівненській області, завершено спеціальне розслідування нещасного випадку, який стався  03.06.2021 у відділенні поштового зв’язку «Рівне-2» ТОВ «Автолюкс Глобал Пост» з особою, яка працювала за умовами цивільно-правового договору про надання послуг.

За результатами розслідування визначено, що основною причиною нещасного випадку є психофізіологічна: особиста необережність потерпілого.

Підготовка до виконання розвантажувальних робіт потерпілим виконувалась в присутності представника відділення, під час перебування потерпілого на робочому місці (рампі) на території підприємтва. Роботи здійснювалися на умовах цивільно-правового договору.

Відповідно до підпунктів 2,25 п.52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 № 337, нещасний випадок визнається таким, що пов’язаний з виробництвом і на нього складається акт форми Н-1/П.

image_pdfimage_print
Поділитися...