Рівненщина: на зустрічі керівники Управлінь Держпраці та ДПС окреслили напрями активізації спільної протидії незадекларованій праці

Питання протидії незадекларованій праці обговорили під час зустрічі керівники Управлінь Держпраці та ДПС Рівненщини. Зокрема, начальник Управління Держпраці у Рівненській області  Юрій Наконечний та начальник ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй окреслили вектори спільної роботи, спрямовані на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин. Саме об’єднання зусиль Держпраці та ДПС дає можливість оперативно виявити та забезпечити інспектування роботодавців, що мають ризик використання незадекларованої праці.

Під час зустрічі йшлося про посилення інформаційної кампанії щодо переваг офіційного працевлаштування та ризиків використання незадекларованої праці. Було наголошено на важливості інспекційної кампанії, які пріоритетно охоплює роботодавців з високим ступенем ризику використання незадекларованої праці.

Юрій Наконечний конкретизував результати інспекційної кампанії, які вдалося досягти посадовцям Управління Держпраці з 1 липня.

Віталій Чуй зазначив, що податківці проводять постійний моніторинг ймовірних ризиків використання праці неоформлених працівників. Такий моніторинг важливий для контрольних заходів, тому інформація має оперативно передаватися до Управління Держпраці  для відповідного реагування.