Версія для людей з вадами зору

В одному з кафе Рівного зафіксовано 9 нелегальних працівників

На Рівненщини тривають інспекційні відвідування з питань виявлення неоформленої праці. Такі заходи контролю посадовці Управління Держпраці у Рівненській області здійснюють у взаємодії з ДПС відповідно до Національного плану спільних дій.

Особлива увага – сферам господарської діяльності, які мають високий ризик використання незадекларованої праці. Серед них – громадське харчування.

У Рівному, під час спільного заходу контролю Управління Держпраці та ДПС, в одного із суб’єктів господарювання у сфері громадського харчування інспектори зафіксували факт використання праці 9-ти неоформлених осіб. Посадовці Управління Держпраці  встановили, що трудові договори у письмовій формі між працівниками та суб’єктом господарювання не укладено, до початку допуску працівників до роботи не подано відповідного повідомлення про прийняття на роботу до органів ДПС.

Нагадуємо, що допуск працівника до роботи без належно задекларованих трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність роботодавця.

image_pdfimage_print
Поділитися...