Версія для людей з вадами зору

На Рівненщині триває фотофлешмоб “Я малюю безпечну працю”

В рамках Всеукраїнського конкурсу малюнка “Охорона праці очима дітей” Управління Держпраці у Рівненській області другий рік поспіль ініціює фотофлешмоб “Я малюю безпечну працю”. Участь у ньому беруть діти з усіх куточків Рівненщини. В мережі Фейсбук на сторінці Управління розміщені фото авторів малюнків – учасників регіонального етапу конкурсу, творчого процесу та його результатів. Учасники акції – учні, педагоги, батьки з усіх районів Рівненщини привертають увагу до важливості безпеки праці.
Один із найактивніших учасників фотофлешмобу “Я малюю безпечну працю” – гурток “Чарівний пензлик” Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцею Сарненського району. Його учасникам 7-9 років, але тему охорони праці за сприяння керівника гуртка Світлани Гаврилейко вони знають вже доволі серйозно. Потужним мотиватором для поглиблення знань стала минулорічна перемога на Всеукраїнському конкурсі учасниці гуртка Олександри Гаврилейко. Тож її приклад спонукає до освоєння теми і створення цікавих малюнків Олесю Прунь, Євгенію Шевченко, Олександру Абрамчук, Ульяну Луцишину, Вікторію Мартинюк, Ульяну Кушнірук, Катерину Дубину, Валерію Котяй, Олену Осипчук, Анастасію Вакалюк, Анну Чен-Тхен, Мар’яну Луцишину, Іванну Ковалець.
Нагадуємо, що флешмоб проходить у вигляді фоторепортажу навчальних та позашкільних закладів про процес створення малюнків, самих робіт, їх авторів і наставників. Усі світлини розміщуються на сторінці Управління Держпраці в мережі Фейсбук.
Акція триватиме до початку березня, до часу визначення обласним журі переможців регіонального етапу конкурсу малюнка.
image_pdfimage_print
Поділитися...