Версія для людей з вадами зору

Рівненщина: в області створено робочу групу з безпеки праці

Перше засідання обласної робочої групи з безпеки праці відбулося в Управлінні Держпраці у Рівненській області. Постійно діюча робоча група створена з метою підвищення рівня безпеки праці та ефективності роботи Управління щодо запобігання виробничому травматизму, а також для визначення пріоритетності відповідних напрямів.

Очолив групу перший заступник начальник Управління Д6ржпраці Микола Нос. До її складу, за погодженням, увійшли заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області Микола Присяжнюк, керівник Рівненського обласного об’єднання організацій роботодаців «Роботодавці Рівненщини» Михайло Кривко, начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайних ситуацій  Головного управління ДСНС України у Рівненській області Роман Дрига, головний інспектор з питань охорони праці Федерації профспілок Рівненської області Володимир Красюк.

Окреслюючи завдання групи, Микола Нос наголосив на важливості створення Профілю безпеки праці  області та надання конструктивних пропозицій до Плану превентивної роботи Управління Держпраці на 2021 рік.

Узагальнені пропозиції, внесені учасниками групи, будуть відображені у відповідних документах.

image_pdfimage_print
Поділитися...