Версія для людей з вадами зору

Превенція з безпечної експлуатації кисневих балонів триває: КНП “Гощанська центральна районна лікарня» Гощанської районої ради

З превенцією побував у Комунальному некомерційному підприємстві “Гощанська центральна районна лікарня» Гощанської районої ради головний державний інспектор відділу нагляду на ОПН та гірничого нагляду Управління Держпраці у Рівненській області Олександр Кур’ят. Фахівець роз’яснив відповідальним особам медичного закладу вимоги безпечної експлуатації кисневих балонів.

Олександр Кур’ят поінформував інженера з ОП лікарні Володимира Монька та відповідальну особу (анестезиста) Руслана Остапчука про заходи запобігання нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем в закладах охорони здоров’я.

Нагадуємо, що превентивні заходи в медичних закладах Рівненщини тривають на виконання окремого доручення заступника голови Держпраці України Ігоря Дегнери про інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем.

 

image_pdfimage_print
Поділитися...