В Рівненській області утворено 892 комісії із розслідування захворювання медиків на COVID-19

Станом на 11.09.2020 До Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 892 повідомлення про випадки захворювання працівників медзакладів гострою респіраторною хворобою COVID-19, з них 3 – смертальні.  Призначено 892 розслідування захворювань.  Кількість випадків, по яких не забезпечено надання повідомлень – 52. Не передбачено подання повідомлень по 78 випадках.

Продовжено термін розслідувань гострого професійного захворювання по 734 випадках. Причини продовження термінів: відсутність висновку профпатолога, відсутність висновку епідрозслідування, відсутність опитування свідків.

Завершено розслідування 129 випадків захворювання. 40 випадків визнано такими, що пов’язані з умовами праці, 89 – не пов’язані з умовами праці.

 

Посадові особи Управління Держпраці постійно надають дистанційну консультативну допомогу керівникам та посадовим особам медичних закладів  щодо дотримання вимог Порядку розслідування та активізації роботи із завершення розслідувань випадків професійного захворювання медичних працівників на COVID-19.