Версія для людей з вадами зору

Рівне: в Залата Плазі під час інспекційного відвідування підприємця інспектори праці виявили нелегальних працівників

На Рівненщині триває інспекційна кампанія з виявлення незадекларованої праці. Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області здійснюють заходи контролю суб’єктів господарювання, які належать до сфер з поширеною тіньовою зайнятістю та за даними попереднього моніторингу мають ризики незадекларованої праці. Серед таких – фізичні особи – підприємці, які працюють у сферах торгівлі, надання послуг, громадського харчування.

Фахівці Управління здійснили інспекційне відвідування одного з підприємців, що має місце діяльності в ТЦ «Злата Плаза» у Рівному. Попри проведення інспекторами праці у цьому торговельному центрі інформаційної роботи та роз’яснень стосовно відповідальності роботодавців за неналежні трудові відносини, суб’єкт господарювання не оформив трудові угоди з найманими особами. На робочих місцях у відділі підприємця фахівці Управління зафіксували трьох нелегальних працівників, один з яких перебував на «стажуванні».

Управління Держпраці наголошує!

Роботодавці! Укладайте належні трудові договори і не наражайте себе на штрафні санкції.

Нагадуємо, що стажування без оформлення трудового договору є порушенням законодавства про працю і тягне за собою штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат ( з 01.09.2020 – 10 х 5 000 грн = 50 000 грн.

image_pdfimage_print
Поділитися...