Версія для людей з вадами зору

Управління Держпраці у Рівненській області закликає роботодавців до впорядкування трудових відносин з працівниками відповідно до норм чинного законодавства.

До уваги роботодавців!
Якщо інспектор праці виявив у суб’єкта господарювання не оформлених належно працівників – притягнення до відповідальності

З 25 серпня 2020 року Держпраці активізувала інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників.

Якщо головні державні інспектори виявлять факти працевлаштування незадекларованих працівників, роботодавці будуть притягнені до відповідальності, у тому числі, фінансової.

Так, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час; виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків – штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення.

До юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої – третьої груп, застосовуватиметься попередження.

Недопущення до проведення контрольного заходу з питань виявлення неоформлених трудових відносин передбачає штраф у шістнадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Управління Держпраці у Рівненській області закликає роботодавців до впорядкування трудових відносин з працівниками відповідно до норм чинного законодавства.

image_pdfimage_print
Поділитися...