Версія для людей з вадами зору

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Багатотисячному гурту працівників будівельної галузі Рівненщини є чим пишатися. У непростий час ви помножили свої професійні вміння та знання і досягли якісно нового технологічного рівня у зведенні житлових, соціальних і промислових споруд.

Важливість вашої професії очевидна, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки краю. Результат вашої праці неможливо охарактеризувати лише сухими цифрами введених в експлуатацію об’єктів чи квадратних метрів житла. У професії будівельника творча основа. Завдяки вам отримують життя нові архітектурні шедеври, стають яскравішими та ошатнішими рідні вулиці міст і сіл.

Водночас, кожен будівельний майданчик є осередком відповідальності, яка має гарантувати здоров’я і життя працівників, належні трудові відносини і відповідну соціальну захищеність. Саме у цих базових критеріях гідної праці важлива тісна взаємодія з Управлінням Держпраці, яке завжди готове до конструктивного діалогу, надання консультативно-методичної допомоги.

Відтак, хочу побажати вам великих обсягів робіт, високого рівня безпеки і достойної оплати. Нехай творіння ваших рук приносять радість нинішньому і прийдешнім поколінням. Нехай буде міцним здоров’я і затишною домівка. Добробуту всім, стабільності і мирного неба над новобудовами.

З повагою

начальник Управління Держпраці у Рівненській області                                      Юрій Наконечний

image_pdfimage_print
Поділитися...