Версія для людей з вадами зору

Комплексна превенція Держпраці  триває. У полі зору – сільське господарство: Острозький район, СГПП «Розвазьке»

Комплексні за тематикою інформаційні відвідування суб’єктів господарювання здійснюють фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Під час спілкування інспектори роз’яснюють роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, вимоги з безпеки та гігієни праці, важливість виконання протиепідемічних заходів. Водночас, фахівці Управління здійснюють попередній моніторинг дотримання відповідних вимог.

Серед суб’єктів господарювання, що перебувають у площині превенції Держпраці  – і аграрний сектор. Зокрема, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Микола Матко відвідав сільськогосподарське приватне підприємство «Розвазьке», що в Острозькому районі. Фахівець Управління роз’яснив адміністрації та працівникам підприємства вимоги трудового законодавства, на голосив на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та спеціального навчання для безпечного виконання робіт та експлуатації обладнання, машин, механізмів.

Фахівець акцентував увагу співрозмовників на дотриманні вимог безпеки під час сезонних агротехнічних робіт та надав  методичну допомогу в реалізації протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що на виконання окремих доручень  Держпраці на Рівненщині триває активна кампанія превенції. Кожен візит має комплексну мету – роз’яснення стосовно вимог трудового законодавства, охорони праці, заходів протидії інфікуванню СOVID-19 та моніторинг дотримання суб’єктом господарювання та працівниками  відповідних вимог. Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області відвідують суб’єктів господарювання найбільш ризикових сфер господарської діяльності: оптової та роздрібної торгівлі, організації харчування, тимчасового розміщення, будівництва, сільського господарства, транспорту та сфери надання послуг.

image_pdfimage_print
Поділитися...