Версія для людей з вадами зору

Щоб зберегти здоров’я працівників, на «Морган Феніче» повинні призупинити роботу деякого обладнання

Призупинити експлуатацію деякого обладнання, що загрожує здоров’ю працівників, рекомендували керівництву ТОВ «Морган Феніче» фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Причина – порушення , виявлені під час планової перевірки дотримання підприємством вимог охорони праці та промислової безпеки. Загалом під час інспектування на цій меблевій фабриці було виявлено 8 порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
Зокрема, роботодавець не розробив та не затвердив колективний договір (наявний проєкт колективного договору датований 2018р.).
Під час перевірки не надані документи, що підтверджують отримання відповідної професійної підготовки верстатників деревообробних верстатів, операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній. Допущені до роботи у виробничих процесах швейного виробництва швачки, які не мають відповідної професійної підготовки
На підприємстві експлуатуються навантажувачі, в яких протектори шин задніх та передніх коліс мають значне зношення, та є пошкодження корпусів.
Шланги до пневматичного інструменту складальників деталей та виробів належно не закріплені, для цього використовується ізолююча стрічка.
У ремонтній дільниці експлуатується свердлильний верстат без одного з належних пристроїв.
Не проведено періодичне опосвідчення стану безпеки електроустановок підприємства.
У період з 29.05.2020 по 04.06.2020 була допущена експлуатація водогрійних котлів на твердому паливі без проведення технічного опосвідчення (ЗО, ВО та ГВ).
До адмінвідповідальності притягнуто головного інженера.
Крім того, фахівці Управління здійснили комплексну превенцію з питань легалізації трудових відносин та виконання протиепідемічних заходів. Це підприємство, що спеціалізується на виробництві меблів, має численний колектив. Тож особливо важливим є чітке дотримання вимог безпеки та налагодженої протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Такі візити фахівців Управління, відповідно до окремого доручення Держпраці, спрямовані на посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах із великою кількістю працівників.
Головний державний інспектор відділу АПК та СКС Управління  Микола Матко перевірив, чи здійснюють на підприємстві профілактичні заходи у повному обсязі, провів методично-консультативні зустрічі з керівництвом та працівниками.
image_pdfimage_print
Поділитися...