Версія для людей з вадами зору

У Клесові вручили нагороди наймолодшій переможниці Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020»  Олександрі Гаврилейко 

З почесною місією завітав до Клесівської ОТГ, що в Сарненському районі, начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний. Від імені журналу «Охорона праці» та Державної служби України з питань праці він вручив диплом, медаль та цінний подарунок – мобільний телефон учениці Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцею Олександрі Гаврилейко. У Всеукраїнському конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» за роботу «Засоби безпеки праці» дівчинка посіла ІІІ місце у категорії віком від 6 до 10 років.

Юрій Наконечний подякував Олександрі за творчу і громадянську активність. Адже юна художниця цікаво, по-своєму подала тему, яка не зовсім проста і популярна для сприйняття. Головне, що ця робота змушує замислитися дорослих і по-новому оцінити своє ставлення до власної безпеки.

Юрій Наконечний зазначив, що Рівненщина вже четвертий рік поспіль має переможні місця у  Всеукраїнському конкурсі. І дуже приємно, що високі результати показують діти з усієї області. Це ще раз підкреслює талановитість дітей та професіоналізм їх наставників.

Подарунок вручив переможниці і голова Клесівської ОТГ Василь Гриник. Він наголосив, що громада пишається успіхом своєї юної талановитої землячки і покладає великі сподівання на її подальші творчі кроки.

До слова, натхненником Олександри стала її бабуся – Світлана Гаврилейко. Отже, усвідомлене ставлення до питань безпеки праці – це вже родинне виховання, яке достойне стати прикладом для наслідування.

image_pdfimage_print
Поділитися...