Версія для людей з вадами зору

Рівненщина: на міжвідомчій нараді в Управлінні Держпраці узгоджено алгоритм оперативного розслідування профзахворювань медпрацівників

В Управлінні Держпраці у Рівненській області під головуванням начальника Управління Юрія Наконечного відбулася розширена нарада стосовно розслідування професійних захворювань медичних працівників, інфікованих COVID-19. Участь у заходів взяли керівники та посадові особи Управління Фонду соціального страхування України в Рівненській області,  державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» МОЗ України, медичних закладів.

Юрій Наконечний наголосив, що ситуація вимагає активної взаємодії всіх причетних структур в оперативному інформуванні, якісній підготовці базових документів та подальшому розслідуванні випадків профзахворювання.

Учасники наради зупинилися на деяких проблемних питаннях, скоординували плани на подальшу співпрацю з метою прискорення завершення розслідувань. Визначили алгоритм забезпечення належного та об’єктивного проведення розслідувань випадків гострого професійного захворювання медичних працівників, пов’язаних з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19.

image_pdfimage_print
Поділитися...