Версія для людей з вадами зору

На АЗС Рівненщини триває потрійна превенція Держпраці: легальність трудових відносин, безпека праці та дотримання заходів безпеки з протидії COVID-9

На виконання окремих доручень  Держпраці на Рівненщині триває активна кампанія превенції. Кожен візит має комплексну мету – роз’яснення стосовно вимог трудового законодавства, охорони праці, заходів протидії інфікуванню СOVID-19 та моніторинг дотримання суб’єктом господарювання та працівниками  відповідних вимог. Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області відвідують суб’єктів господарювання найбільш ризикових сфер господарської діяльності: оптової та роздрібної торгівлі, організації харчування, тимчасового розміщення, будівництва, сільського господарства, транспорту та сфери надання послуг.

Зокрема, головні державні інспектори відділу нагляду на ОПН та гірничого нагляду Управління Оксана Андрійчук та Олександр Кур’ят  побували на АЗС ТОВ «Вест Петрол Маркет» та ПАТ «Укрнафта». Вони роз’яснили керівництву та працівникам переваги задекларованої праці, наголосили на неухильності дотримання вимог охорони праці, визначення виробничих ризиків та мінімізації їх впливу.

Інспектори інформували про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та спеціального навчання для безпечного виконання робіт та експлуатації обладнання, машин, механізмів підвищеної небезпеки. Працівники отримали тематичні брошури.

Фахівці Управління пересвідчилися, що на відвіданих АЗС належно виконують заходи протиепідемічної безпеки та профілактики інфікування COVID-19. Причому, свідоме ставлення до проблеми і виконання протиепідемічних вимог характерне як для працівників, так і для відвідувачів-клієнтів.

image_pdfimage_print
Поділитися...