Версія для людей з вадами зору

На «Волинь-Цемент» філії ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна» протиепідемічні заходи здійснюють в повному обсязі

На підприємствах Рівненщини, на виконання доручення Держпраці, триває інформаційно-роз’яснювальна робота з протиепідемічних заходів. Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві та котлонагляді Управління Держпраці у Рівненській області Костянтин Мартинюк побував на «Волинь-Цемент» філії ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна».
Підприємство «Волинь-Цемент» – один із лідерів цементної промисловості України за якістю продукції та обсягами її виробництва. Під час візиту на підприємство «Волинь-Цемент» фахівець Управління провів роз’яснювальну роботу, спрямовану на запобігання інфікуванню COVID-19 з дотриманням усіх протиепідемічних заходів працівниками філії.
Костянтин Мартинюк, відзначив, що профілактичні запходи на підприємстві здійснюють у повному обсязі. Розроблено та затверджено наказом по підприємству ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна» «Положення про особливі вимоги щодо організації роботи на період карантину», Порядок дій керівників та працівників у разі підозри на захворювання та у разі підтвердження COVID-19, розроблені Пам’ятки для працівників та відвідувачів філії.
Для проведення температурного скринінгу підприємство придбало безконтактний інфрачервоний цифровий медичний термометр «Geratherm» для медичного пункту «Волинь-Цемент» та безконтактні термометри на прохідну філії. Для знезараження приміщень закуплено 5 рециркуляторів ультрафіолетових. Проводиться вологе прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих розчинів. Усі працівники належно забезпечені засобами індивідуального захисту: масками та респіраторами, організована подальша утилізація використаних ЗІЗ. Дезінфікуючі розчини розміщені в доступних та видних місцях. Аналогічні вимоги керівництво філії встановило і до працівників підрядних організацій, які виконують роботи на території філії.
image_pdfimage_print
Поділитися...