Версія для людей з вадами зору

На будівельному об’єкті: «Реконструкція стадіону «Авангард” фахівець Управління Держпраці наголосив на обов’язковості дотримання вимог протиепідемічної безпеки 

Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на підприємствах із великою кількістю працівників.

На виконання окремого доручення Держпраці  головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві та котлонагляді Костянтин Мартинюк здійснив робочий візит до Приватної виробничо-комерційної фірми «Фіалка». Це підприємство є одним із найбільших забудовників Рівненської  області. Під час візиту на будівельному об’єкті: «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул. Замковій, 34 в м. Рівне» фахівець Управління провів роз’яснювальну роботу,  спрямовану на запобігання інфікуванню COVID-19, а також наголосив на обов’язковості дотримання вимог протиепідемічної безпеки.

В свою чергу, керівництво та працівники ПВКФ «Фіалка» продемонстрували організаційну та матеріальну підготовленість до безпечних умов праці з урахуванням усіх протиепідемічних норм.

Зокрема, наказом по підприємству призначено відповідальних осіб з питань забезпечення індивідуальними та дезінфікуючими засобами в умовах карантину. Їх завданнями є внесення та відпрацювання пропозицій щодо проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів; оперативна організація заходів, надання практичної та методичної допомоги з правил проведення протиепідемічних заходів.

У ПВКФ «Фіалка» проводиться температурний скринінг працівників, регулярна дезінфекція на об’єкті будівництва. Усі працюючі належно забезпечені засобами індивідуального захисту. Аналогічні вимоги керівництво об’єкта встановило для субпідрядних організацій та фізичних осіб, які задіяні у процесі виконання робіт.

Інформаційно-роз’яснювальні візити суб’єктів господарювання будуть і надалі проводитися фахівцями Управління по всій області на виконання пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 року за №10 щодо посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах.

image_pdfimage_print
Поділитися...