Версія для людей з вадами зору

Методичну підтримку у здійсненні протиепідемічних заходів фахівці Управління Держпраці надали ТОВ ” ККНК “Технобуд”

З методичною допомогою у здійсненні протиепідемічних заходів фахівці Управління Держпраці у Рівненській області побували в ТОВ Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд». На цьому підприємстві з найбільшою виробкою та продуктивністю серед нерудних кар’єрів України працює понад 600 людей. Тож тут потрібна особлива увага до належного виконання протиепідемічних заходів.

Начальник відділу нагляду на ОПН та гірничого нагляду Управління Наталія Токарець відвідала структурні підрозділи Технобуду та провела моніторинг дотримання вимог безпеки, що запобігають інфікуванню COVID-19. Фахівець наголосила на важливості кожної складової протиепідемічних заходів.

Об’єктивно, з метою запобігання захворювання на підприємстві організована чітка система профілактики. Вона включає роз’яснювальну роботу, забезпечення засобами захисту, регулярну дезінфекцію приміщень, обладнання та транспорту, температурний скринінг працівників, підготовку наочних інформаційних матеріалів, у тому числі спеціальних випусків газети.

Нагадуємо, що відповідну методичну допомогу та профілактичний моніторинг фахівці Управління надають на виконання окремого доручення Держпраці, спрямованого на посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах із великою кількістю працівників та пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 року за №10 щодо посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах.

image_pdfimage_print
Поділитися...