Версія для людей з вадами зору

Після інформаційної кампанії з детінізації праці роботодавці Рівненщини подали на 1,5 тисячі більше повідомлень про прийняття на роботу

У завершальну декаду січня Управління Держпраці у Рівненській області провело інформаційно-попереджувальну кампанію з детінізації праці. Різноплановими інформаційними заходами було охоплено понад 5600 суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, надання послуг, громадського харчування.

Як результат – вже у січні, попри чималий період свят, кількість повідомлень про прийняття на роботу збільшилася за майже на 25 %. У грудні 2019 року надійшло 6494 повідомлення. У січні, за попередніми даними, – 7945 (на 1451 більше проти грудня).

Оперативні дані за першу половину лютого свідчать, що тенденція із збільшення офіційно прийнятих на роботу громадян зберігається. Це підтверджують попередні результати інспекційних відвідувань, які в рамках інспекційної декади проводять фахівці Управління Держпраці. Переважна більшість суб’єктів господарювання, які в контексті нелегальної зайнятості потрапили до переліку ризикових, спішно оформлюють з працівниками офіційні трудові відносини.

Нагадуємо!

З 10 лютого 2020 року розпочалася декада інспекційних заходів з детінізації зайнятості.

Інспекційна_декада – це продовження інформаційної попереджувальної кампанії, яка тривала в усіх областях України впродовж останньої декади січня.

Інформаційна кампанія була здійснена на виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.
Заходи контролю проводять фахівці Управління Держпраці у Рівненській області разом з представниками органів місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

Увага! Шановні роботодавці!

Не чекайте, коли до вас завітає інспектор праці – вчасно і належно оформлюйте трудові відносини з працівниками.

Управління Держпраці наголошує, що фінансова відповідальність за одного не оформленого належно працівника – 10-кратний розмір мінімальної заробітної плати. Станом на 10.02.2020 року – 47 тис.230 грн

image_pdfimage_print
Поділитися...