Версія для людей з вадами зору

Інформаційна кампанія з детінізації спрямована на ПОПЕРЕДЖЕННЯ суб’єктів господарювання

На превентивній меті інформаційної кампанії з детінізації, що активно проводиться на Рівненщині, наголосив начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний. На методичній нараді-семінарі очільник Управління роз’яснив інспекторам праці та керівникам структурних підрозділів алгоритм роботи в період кампанії.

Юрій Наконечний підкреслив, що в період до 31 січня фахівці Управління спільно з соціальними партнерами повинні максимально охопити інформаційними заходами суб’єктів господарювання, що здійснюють в області діяльність у сферах торгівлі, надання послуг, громадського харчування, тимчасового розташування.

Нагадуємо,  що впродовж інформаційної декади будуть практикувати різні форми комунікації, як масові публічні, так і безпосередні візити за місцем здійснення господарської діяльності.
Інформаційна декада триває на виконання доручення Прем’єр-мініста України О.Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.

image_pdfimage_print
Поділитися...