Версія для людей з вадами зору

Відпустка та листок непрацездатності у зв’язку з усиновленням дитини

Роз’яснює завідувач сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у Рівненській області Маргарита Захарчук.

 Відповідно до ст. 181 Закону України «Про відпустки» особі, яка усиновила дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв’язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів (70 календарних днів – при усиновленні двох і більше дітей) без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішення суду про усиновлення дитини (якщо усиновлювачами є подружжя – одному з них на їх розсуд).

Згідно п. 6.11. наказу Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001N 455 особам,  які  усиновили  дитину  або  взяли дитину під опіку,  лікарем  жіночої  консультації  на  підставі свідоцтва про народження   дитини   та  рішення  суду  про  її  усиновлення  або встановлення опіки видається листок непрацездатності на період з дня усиновлення або встановлення опіки до дня закінчення післяпологової відпустки тривалістю 56 календарних  днів (70 календарних днів у разі  одночасного усиновлення двох і більше дітей,  90  календарних днів  –  для  жінок, віднесених до І-ІV категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), що відраховуються з дня народження дитини, зазначеного  у  свідоцтві  про  народження  та рішенні суду про її усиновлення. Оплата листка непрацездатності проводиться відповідно до чинного законодавства.

Слід відмітити, що особа, яка усиновила дитину, має право на відпустку у зв’язку з усиновленням дитини за умови, якщо заява про надання відпустки надійшла не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішення суду про усиновлення дитини.

image_pdfimage_print
Поділитися...