Версія для людей з вадами зору

Пов’язані з виробництвом. Завершені спецрозслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався з вчителем Клеванського ліцею №1, та нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався з машиністом (кочегаром) котельні Новожуківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався 28.11.2018 близько 17 год. 15 хв. внаслідок ДТП на автодорозі сполученням «Устилуг-Луцьк-Рівне» у с. Обарів Рівненського району із викладачем Клеванського ліцею №1 Клеванської селищної ради. Подія сталася під час перебування особи у відрядженні в Обарівському ліцеї Рівненського району, при виконанні посадових обов’язків вчителя української мови та літератури, в якості члена журі в «Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика». В Управлінні Держпраці у Рівненській області було створено комісію із спец розслідування нещасного випадку.

На підставі вироку Рівненського районного суду, визначено, що нещасний випадок стався внаслідок ДТП внаслідок протиправних дій інших осіб.

На підставі п.1 п.52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №337, нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Також завершено спеціальне розслідування нещасного випадку, що спричинив тяжкі наслідки, який стався 08.03.2019 в Новожуківській ЗОШ І-ІІІ ст. в приміщенні будівлі закритої трансформаторної підстанції з машиністом (кочегаром) котельні Новожуківської ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненської районної ради.

На підставі інформації, отриманої від правоохоронних органів, що проводили досудове розслідування, було встановлено, що факту спроби вчинення крадіжки потерпілим товарно-матеріальних цінностей, електричної енергії з будівлі ЗТП-450, розміщеної на території Новожуківської ЗОШ, не було.

На підставі п.п.2,5 п.52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №337, комісія із спец розслідування визнала нещасний випадок пов’язаним із виробництвом.

image_pdfimage_print
Поділитися...