Версія для людей з вадами зору

Від інспектора – до тренера з питань протидії торгівлі людьми: цільовий тренінг Міжнародної організації міграції

Триденний тренінг відбувся у Києві у рамках проекту Міжнародної організації міграції з питань протидії торгівлі людьми. У заході взяли участь представники територіальних органів Держпраці, зокрема з Рівненщини – головний державний інспектор сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у рівненській області Людмила Поліщук.

Тренінг проводився з метою підготовки нових тренерів до самостійного проведення аналогічних занять із суб’єктами Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Усім учасникам був наданий пакет необхідних матеріалів для подальшого використання у роботі на місцях.
Триденна програма включала розкриття секрету тренерської майстерності з урахуванням особливостей вікових груп аудиторій, аналіз методики оцінювання якості тренінгу та визначення загальних підходів і специфіки теми протидії торгівлі людьми тощо.

Учасникам запропонували розробити власні тренінги та сформувати чіткий план щодо проведення на місцях тренінгових занять з питань запобігання та протидії торгівлі людьми.

image_pdfimage_print
Поділитися...