Версія для людей з вадами зору

У Дубно виявили тіньову АЗС – Управління Держпраці розпочало інспекційне відвідування суб’єкта господарювання

У Рівному та районах тривають рейди мобільних груп з виявлення нелегальних АЗС. У результаті цих заходів вже призупинено діяльність 135 тіньових автозаправних станцій та пунктів.  На деяких з них фахівці Управління Держпраці вбачають ризики використання нелегальних працівників і, відповідно, здійснюють інспекційне відвідування даних суб’єктів господарювання.

Так, розпочато інспекційне відвідування  однієї з фірм м. Дубно, де мобільна група зафіксувала факт діяльності нелегальної АЗС. Суб’єкту господарювання направлено вимогу про надання документів, необхідних для інспекційного відвідування. Захід контролю триває.

Водночас в області проводиться  активна роз’яснювальна робота. Багато суб’єктів господарювання, які мали тіньові АЗС, заявили про намір їх виведення у правове поле. Документи, необхідні для ідентифікації АЗС, які є об’єктом підвищеної небезпеки,  надходять до Управління Держпраці  у Рівненській області.

Нагадаємо, що мобільні групи створені  за дорученням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.09.2019 року щодо недопущення незаконної діяльності з обігу нафтопродуктів на території Рівненської області. До їх складу входять представники обласних територіальних органів: Управління Держпраці, Головного управління Національної поліції, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Головного управління Держпродспоживслужби.

image_pdfimage_print
Поділитися...