Версія для людей з вадами зору

Майже 5 тисяч працівників Рівненщини отримало належні трудові відносини – результат роботи Управління Держпраці за 9 місяців

У січні-вересні 2019 року з метою легалізації трудових відносин головні  державні інспектори праці Управління Держпраці у Рівненській області здійснили 209 інспекційних відвідувань. За результатами контрольних заходів встановлено, що 323 наймані особи працювали без належно оформлених трудових відносин: 186 осіб працювали без укладення (оформлення) трудового договору, 131 працівник був допущений до роботи без повідомлення ДФС та 6 працівників виконували роботу за цивільно-правовим договором замість трудового.

На усунення виявлених порушень посадовими особами внесено 73 приписи. За частиною третьої ст.41 КУпАП складено та передано до суду 2 протоколи.

За результатами роботи Управління Держпраці за 9 місяців 2019 року:  заходів контролю (інспекційних відвідувань), інформаційно-роз’яснювальної роботи та на виконання вимог приписів на Рівненщині отримали належно оформленні трудові відносини 4985 працівників.

image_pdfimage_print
Поділитися...