Версія для людей з вадами зору

Легальна зайнятість – спільна відповідальність

Дубровиця. Загальнообласна інформаційна кампанія з питань трудового законодавства триває!

З метою проведення широкомасштабної роз’яснювальної кампанії стосовно запобігання використанню роботодавцями нелегальної праці, 22 липня ц.р. в приміщенні Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості було проведено семінар на тему «Трудове законодавство, переваги легальних трудових відносин, ризики використання незадекларованої праці”.
У заході взяли участь головний державний інспектор праці Управління держпраці у Рівненській області Юрій Савчук, начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Дубровицького сектору обслуговування громадян Зарічненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Котяй та 27 працедавців Дубровиччини.
З вітальним словом до учасників зібрання звернувся директор районної філії Василь Грицюк, який поінформував про ситуацію, яка склалась на місцевому ринку праці та зупинився на послугах, які надає державна служба зайнятості, що сприяють та стимулюють роботодавців до використання ними легальної праці.
Юрій Савчук акцентував увагу роботодавців на важливості своєчасного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, виплати заробітної плати, а також попередив про відповідальність роботодавців за порушення ними вимог чинного законодавства України про працю.
Промова Світлани Котяй була ж побудована на обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників.
По закінчення заходу, завідувачка юридичним сектором Висоцької ОТГ Ольга Тимко окреслила значимість проведення таких семінарів для роботодавців, адже вони отримали вичерпні відповіді на запитання, що стосуються дотримання державних гарантій в оплаті праці, правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками, в т.ч. за договорами цивільно-правового характеру, оформленні відпусток, ознайомилися із порядком проведення інспекційних відвідувань Державною інспекцією праці тощо.

Джерело: https://www.facebook.com/DubrRCZ/?ref=br_rs

image_pdfimage_print
Поділитися...