Версія для людей з вадами зору

Березне. Загальнообласна інформаційна кампанія з питань трудового законодавства триває!

В Березнівській районній філії Рівненського ОЦЗ відбувся семінар для роботодавців. Участь у заході взяли головний державний інспектор праці Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Савчука і головний спеціаліст Березнівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного правління Пенсійного фонду України в Рівненській області Оксана Ковтун. У семінарі взяли участь 15 роботодавців – фізичних та юридичних осіб району. Метою заходу було обговорення питань зайнятості населення, легалізації трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснення вимог чинного законодавства про працю.
Директор районної філії Рівненського ОЦЗ Валерій Денисенко зазначив, що тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії та соціальний захист, передбачені законодавством.
Державний інспектор Управління держпраці у Рівненській області Юрій Савчук наголосив працедавцям на важливості своєчасного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та виплати заробітної плати, попередив про відповідальність за порушення вимог чинного законодавства про працю. Юрій Володимирович також дав роз’яснення щодо дотримання державних гарантій в оплаті праці, щодо правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками, зокрема за договорами цивільно-правового характеру, оформлення відпусток, тощо. Присутніх було ознайомлено з порядком проведення інспекційних відвідувань Державною інспекцією праці.
Зі свого боку начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Дячук звернула увагу учасників на те, що за своїм призначенням служба зайнятості покликана сприяти роботодавцям у доборі кваліфікованих працівників та допомагати населенню у пошуку роботи. Тож Катерина Марківна акцентувала увагу на роботодавцях, які зберігають існуючі та створюють нові робочі місця в непростих реаліях сьогодення. Пані Катерина зазначила, що для таких роботодавців Законом України «Про зайнятість населення» передбачено стимулювання до створення нових робочих місць шляхом виплати роботодавцю компенсації єдиного соціального внеску.
Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ в Рівненській області Оксана Ковтун наголосила на обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці та зазначила, що легальна зайнятість – це шлях до добробуту кожного українця та отримання належного пенсійного забезпечення після настання пенсійного віку.
Учасники семінару отримали вичерпні та аргументовані відповіді на запитання, які їх цікавили, отримали інформаційні матеріали та вищезгадану тематику.

Поділитися...