Версія для людей з вадами зору

Утворено комісію із спеціального розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався в кар’єрі села Нова Любомирка

8 серпня у крейдяному кар’єрі в селі Нова Любомирка стався нещасний випадок із смертельним наслідком. Під час усунення технічних несправностей у вантажівці 60-річний житель села Ремель отримав травми, несумісні з життям. Потерпілий надавав послуги з ремонту транспортних засобів на умовах цивільно-правового договору.
З метою встановлення причин нещасного випадку та обладнання, устатковання, машин, механізмів, транспортних засобів, експлуатація яких призвела до настання нещасного випадку, встановлення осіб, які допустили порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, наказом від 09 серпня 2019 року Управлінням Держпраці у Рівненській області, відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337, утворено комісію із спеціального розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком.

image_pdfimage_print
Поділитися...