Версія для людей з вадами зору

Інформаційна кампанія з трудового законодавства триває: семінар у Здолбунові

Інформаційний семінар з питань додержання законодавства про працю відбувся для роботодавців Здолбунівського району. Захід організували в Здолбунівській районній філії Рівненського ОЦЗ за участі фахівців Управління Дкржпраці у Рівненській області. Роз’яснення фізичним особам – підприємцям надали головні державні інспектори відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Алла Аврамчук та Михайло Семенюк.
Фахівці Управління Держпраці надали роз’яснення з питань дотримання законодавства про працю, зокрема, порядку прийому працівників на роботу, забезпечення роботодавцями прав та гарантій працівників тощо.
Роботодавців поінформували про порядок та терміни оплати праці працівників, соціальний та правовий захист осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Учасникам семінару наголосили на відповідальності за порушення законодавства про працю. Зокрема, абз. 2 ст. 265 КЗпП України передбачено відповідальність за порушення законодавства про працю, щодо фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

image_pdfimage_print
Поділитися...